☰ Menu Prawe Menu ☰
Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna Nowe Miasto Lubawskie
Grafika zawierająca herb Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna Nowe Miasto Lubawskie

Piątek 30.10.2020

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Klauzula informacyjna

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH W POWIATOWEJ STACJI SANTARNO – EPIDEMIOLOGICZNEJ W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016r. ( zwanym dalej RODO) informuję, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Nowym Mieście Lubawskim, z siedzibą ul. Grunwaldzka 3, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie.
  2. Może się Pani/Pan skontaktować z inspektorem ochrony danych osobowych wyznaczonym przez Administratora poprzez e-mail: administracja.psse.nml@sanepid.olsztyn.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 56 49 11 402.
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach określonych w przepisach prawa i będą udostępniane tylko  i wyłącznie na podstawie przepisów prawa.
  4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez czas określony w Rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych z dnia 18 stycznia 2011r., bądź innych przepisach prawa.
  5. Zebrane dane będą przetwarzane do momentu wygaśnięcia podstawy prawnej przetwarzania z wyłączeniem celów statystycznych, archiwalnych i zabezpieczenia przyszłych roszczeń administratora danych.
  6. Posiada Pani/Pan prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w przypadku, w którym przetwarzanie Pani/Pana danych odbywa się na podstawie zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa.
  7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem prowadzenia sprawy w Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej. Przy czym jeżeli zostało to określone w przepisach prawa podanie danych jest obowiązkowe, gdyż konsekwencją niepodania danych będzie brak możliwości realizacji czynności urzędowych, nadzorowych i statystycznych, do których Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny jest zobowiązany.
Wytworzył:
Udostępnił:
Przemysław Nowak
(2018-05-28 11:03:57)
Ostatnio zmodyfikował:
Przemysław Nowak
(2018-05-28 11:08:19)
 
 
liczba odwiedzin: 368395

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X